suju

Followers

Sunday, March 20, 2011

~Kyuhyun~

<3Kyuhyun<3

Haaaaaa....Ni lg sowg.......dri pndgn aku r....ermmmm....die ni nmpak pemalu gler....tpi ble `kutuk` owg....perghhhhhhhhhh....pedas kot..........tpi aku suke r die ni......sbb die ni cool je kot.......huhuhuhuhuhu....
Real Name: 조규현 Cho Kyuhyun
Stage Name: 규현 Kyuhyun
Chinese Name: 奎賢 Kui Xian
Date of Birth: February 3, 1988
Height: 180 cm
 Die jugak dpat <3 ni...sbb aku minat kat die...........ahaksssssssss
 

No comments:

Post a Comment